Dolores Claiborne

Dolores Claiborne
Audiobook w pliku

 

Stephen King

 

Teresa Budzisz-Krzyżanowska

 

11 godz. 7 min.

 

306 MB

 

Albatros

 

25,01 zł

25,01 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dolores Claiborne

  Dolores Claiborne

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Dolores Claiborne”, powieść, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej, jest jedną z popularnych na całym świecie książek Stephena Kinga, autora m.in.: „Carrie”, „Miasteczka Salem”, „Lśnienia”, „Bastionu”, „Martwej strefy”, „Podpalaczki”, „Roku wilkołaka”, „Smętarza dla zwierzaków”, „Talizmanu”, "Mrocznej połowy”, „Desperacji”.

  Dolores Claiborne oskarżona o zabójstwo swojej pracodawczyni w końcu przyznaje się do winy, ale nie do tej w której jest oskarżona....Tłumaczy się, że wszystko co zrobiła, uczyniła z miłości....  wspaniale skonstruowana powieść jest monologiem, w którym można dostrzec pisarski kunsz Kinga. O tym jak zło może wejść w życie zwykłego człowieka, możecie posłuchać  słuchając tego niesamowitego audiobooka.

  Stephen King (ur. 21 września 1947 w Portland) — popularny amerykański pisarz, kojarzony głównie z horrorami i thrillerami. Czasami tworzył pod pseudonimem Richard Bachman. Autor, który uchodzi za najbogatszego pisarza na świecie, znany jest ze swojej działalności filantropijnej — jego dotacje przyczyniły się między innymi do utrzymania drużyny pływackiej Uniwersytetu Maine w rozgrywkach. Dodatkowo King przyznaje corocznie stypendia dla uczniów szkół średnich i college’u.

  Wiele z utworów pisarza zostało z powodzeniem sfilmowanych. Do najsłynniejszych ekranizacji jego dzieł należą: „Carrie” Briana de Palmy, „Miasteczko Salem” Tobe’a Hoopera, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Misery” Roba Rainera,  „Skazani na Shawshank” oraz „Zielona mila” Franka Darabonta.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dolores Claiborne

  Dolores Claiborne

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: