Zdolny uczeń

Zdolny uczeń
Audiobook w pliku

 

Stephen King

 

Zbigniew Zapasiewicz

 

8 godz. 18 min.

 

228 MB

 

Albatros

 

25,01 zł

25,01 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zdolny uczeń

  Zdolny uczeń

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Zdolny uczeń”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza, jest jedną z popularnych na całym świecie książek Stephena Kinga, autora m.in.: „Carrie”, „Miasteczka Salem”, „Lśnienia”, „Bastionu”, „Martwej strefy”, „Podpalaczki”, „Roku wilkołaka”, „Smętarza dla zwierzaków”, „Talizmanu”, "Mrocznej połowy”, „Desperacji”.

  Słuchacze audiobooka poznają młodego chłopca, tytułowego „Zdolnego ucznia”, który odkrywa, że w mieszkaniu obok żyje poszukiwany przez pół wieku (od czasów wojny) nazista. Chłopak przekonuje staruszka, żeby mu opowiedział o tamtych czasach - w zamian za to, on nikomu nie powie o przeszłości mężczyzny. Kiedy w starszym człowieku odżywają stare uczucia i wspomnienia, wciąga on niewinnego chłopaka w diabelską grę. Książka została zekranizowana pod tytułem „Uczeń szatana”. Uderzająca i wciągająca literatura teraz  w wersji audiobook.

  Stephen King (ur. 21 września 1947 w Portland) — popularny amerykański pisarz, kojarzony głównie z horrorami i thrillerami. Czasami tworzył pod pseudonimem Richard Bachman. Autor, który uchodzi za najbogatszego pisarza na świecie, znany jest ze swojej działalności filantropijnej — jego dotacje przyczyniły się między innymi do utrzymania drużyny pływackiej Uniwersytetu Maine w rozgrywkach. Dodatkowo King przyznaje corocznie stypendia dla uczniów szkół średnich i college’u.

  Wiele z utworów pisarza zostało z powodzeniem sfilmowanych. Do najsłynniejszych ekranizacji jego dzieł należą: „Carrie” Briana de Palmy, „Miasteczko Salem” Tobe’a Hoopera, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Misery” Roba Rainera,  „Skazani na Shawshank” oraz „Zielona mila” Franka Darabonta.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Zdolny uczeń

  Zdolny uczeń

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: