Studnie przodków

Studnie przodków
Audiobook w pliku

 

Joanna Chmielewska

 

MAGDA CIELECKA, JOANNA JĘDRYKA, LEON CHAREWICZ, GRZEGORZ WONS

 

1 godz. 15 min.

 

35 MB

 

Elipsa

 

11,99 zł

11,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Studnie przodków

  Studnie przodków

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-7640-007-5
  format: 15 x 14cm
  Producent: Elipsa

  Bohaterki Studni przodków, a więc Teresa, Lucyna, mamusia i sama Joanna to kobiety właściwie bez wieku, a dokładniej – ciągle młode. Może powoduje to sposób opisywania, może dialogi jak u rozbrykanych dziewcząt, może charakterystyki ich osobowości, a może wszystko na raz. (…)
  Teresa. Jak wynika z rzucanych luźno uwag, miała w młodości największą liczbę gachów, cechuje się skłonnością do zmienności swojego nastawienia, co gwarantuje nam sporą liczbę zaskoczeń i niespodzianek. Jest nieprzewidywalna, z wyjątkiem pasji do sprzątania i pędu do oddawania, co nie jej. Z rozpędu może i oddać, co jej. (…)
  Lucyna. Jak często podkreśla Chmielewska, to najinteligentniejsza z sióstr, za to z rozbudowaną tendencją do podkolorowywania rzeczywistości, choć z niewątpliwą żyłką dedukcyjną. I chyba najbardziej łakoma. (…)
  Mamusia. Najbarwniejsza i najbardziej konsekwentna postać tej powieści, jak mi się wydaje. Od początku do końca opanowana manią szukania skarbów w studni, jak się okazuje słusznie. (Marta Węgiel)

  Studnie przodków ukazały się w serii "Słuchowiska na motywach powieści Joanny Chmielewskiej".

  Opinie

  Napisz opinię

  Studnie przodków

  Studnie przodków

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: