Bratnie dusze

Bratnie dusze
Audiobook w pliku

 

Hanna Cygler

 

Marta Wardyńska

 

10 godz. 0 min.

 

274 MB

 

StoryBox

 

21,95 zł

21,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bratnie dusze

  Bratnie dusze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7927-337-9
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: StoryBox

  Życiowa, nieprzekłamana, lecz w gruncie rzeczy ciepła opowieść o tym, jak niewiele potrzeba, by długoletnia przyjaźń trzech kobiet zatrzęsła się w posadach.

  Aldona, Miśka i Weronika, pomimo różnic charakterów i zupełnie innych priorytetów życiowych, przyjaźnią się od dawna. Jedna z nich włada piórem – jest dziennikarką gdańskiej gazety, a dwie – pędzlem i sztalugą. Każda z para się z innymi problemami, lecz zawsze bezbłędnie zapewniają sobie wsparcie w alarmowych sytuacjach. Pojawia się jednak ktoś, kto niemal całkowicie burzy dotychczasowy porządek – Marek Marczyński. I wtedy do głosu dochodzą takie uczucia jak zazdrość, ambicja, namiętność...

  Wpleciona w tę historię szczypta sensacji i romansu przyspiesza tempo akcji i tętno czytelniczek.


  Hanna Cygler to pseudonim artystyczny Anny Kanthak - polskiej pisarki i tłumaczki urodzonej w 1960 roku w Gdańsku. Jest absolwentką skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Zawodowo od ponad 20 lat zajmuje się tłumaczeniami z języka angielskiego oraz języków skandynawskich, prowadząc własne biuro tłumaczeń. Pierwsza jej powieść ukazała się w 2003 roku i nosiła tytuł "3 razy R". Najbardziej znana dzięki cyklowi powieści "Nie tylko o miłości" W serii do tej pory ukazały się cztery książki.

  Opinie

  Napisz opinię

  Bratnie dusze

  Bratnie dusze

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: