Niemiecki bękart

Niemiecki bękart
Audiobook w pliku

 

Camilla Lackberg

 

Marcin Perchuć

 

14 godz. 25 min.

 

396 MB

 

Czarna Owca

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Niemiecki bękart

  Niemiecki bękart

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • "Niemiecki bękart” Camilli Läckberg to piąta część cyklu powieści wydawanych przez Czarną Owcę pod nazwą „Czarna Seria”.

  Główną bohaterką jest Erica Fallack, która przeglądając stare rzeczy matki umieszczone na strychu, natrafia na hitlerowski medal. Zaskoczona „niechlubnym” przedmiotem, postanawia wyjaśnić jego obecność w pamiątkach po matce. Udaje się więc do sędziwego historyka, ale ten nie udziela jej jednoznacznych odpowiedzi, a po kilku dniach zostaje znaleziony martwy. Mimo wątpliwości, Erica zaczyna czytać dziennik matki, który skrywa bolesne doświadczenia z czasów II wojny światowej. To przez te drastyczne i smutne wydarzenia matka nie była w stanie nawiązać porozumienia z córkami. Ponadto, kobieta związana była wówczas z tą samą grupą młodzieży, co zamordowany. Czy to możliwe, że wizyta Eriki uruchomiła ciąg zdarzeń, który doprowadził do śmierci historyka? Kryminalne powieści Läckberg osiągają czołowe miejsca na listach bestsellerów w Szwecji. Jej książki przetłumaczono na kilkanaście języków i cieszą się powodzeniem na całym świecie.

  Głównymi bohaterami kryminałów są pisarka Erika Falck i policjant, a z czasem mąż Eriki – Patrik Hedström. Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.


   

  Opinie

  Napisz opinię

  Niemiecki bękart

  Niemiecki bękart

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: