Przepaść

Przepaść
Audiobook w pliku

 

Nicholas Evans

 

Wiktor Zborowski

 

17 godz. 8 min.

 

470 MB

 

Albatros

 

29,30 zł

29,30 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przepaść

  Przepaść

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Przepaść”, powieść, która w formie audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, to opowieść o pozornie kochającej się rodzinie, a zarazem studium rozpadu małżeństwa i międzyludzkich więzi. Dwaj narciarze szusujący w dzikim zakątku Gór Skalistych odnajdują przypadkiem zwłoki młodej kobiety uwięzione w lodzie. To poszukiwana od kilku lat Abigail Cooper, dziewczyna z dobrego domu, podejrzana o morderstwo i liczne akty ekoterroru, związana z radykalną grupą obrońców środowiska. Rodzice dziewczyny są wstrząśnięci. Rozeszli się przed kilku laty i ta osobista tragedia budzi w nich wyrzuty sumienia. Czy wybory, jakich dokonali przed laty, przyczyniły się do śmierci córki?

  Nicholas Evans (ur. 26 lipca 1950 w Bromsgrove) — angielski prozaik, autor „Zaklinacza koni” (którego zekranizował Robert Redford), „W pętli”, „Serce w ogniu”, „Przepaści” oraz „Odważnych”.

  Pisarz przez jakiś czas mieszkał w Afryce, gdzie pracował dla międzynarodowej organizacji charytatywnej, Voluntary Service Overseas. Po powrocie do Stanów ukończył studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Oksfordzkim. Później pracował jako reporter w „Evening Chronicle”. Niespodziewany sukces jego debiutanckiego „Zaklinacza koni” (15 milionów egzemplarzy sprzedanych w samych Stanach) sprawił, że na poważnie zajął się literaturą.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Przepaść

  Przepaść

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: