Ostatni chirurg

Ostatni chirurg
Audiobook w pliku

 

Michael Palmer

 

Wiktor Zborowski

 

12 godz. 12 min.

 

335 MB

 

Albatros

 

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ostatni chirurg

  Ostatni chirurg

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Ostatni chirurg”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, jest jednym z popularnych thrillerów medycznych Michaela Palmera, pisarza i lekarza z ponad dwudziestoletnią praktyką, w przeszłości pracującego w roli internisty w szpitalach w Bostonie i Massachusetts.

  Słuchacze „Ostatniego chirurga” staną przed zagadką czterech morderstw, trzech nieszczęśliwych wypadków i dwóch samobójstw. I ostatni świadek... chirurg. Doktor Nick Garrity były lekarz wojskowy cierpiący na zespół stresu pourazowego po zamachu terrorystycznym w Afganistanie pracuje dla Fundacji Pomocne Dłonie w Baltimore zajmującej się leczeniem bezdomnych. Od czterech lat poszukuje swego przyjaciela porucznika Umberta Vasqueza - człowieka któremu zawdzięcza życie. Powołany rzekomo do udziału w supertajnej misji rządowej Vasquez zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Pielęgniarka Jillian Coates za wszelką cenę pragnie odnaleźć zabójcę swojej siostry Belle. Nie dowierza policji przekonującej ją iż było to samobójstwo. Pozostawiony przez zmarłą subtelny trop doprowadza Jillian do Nicka... i pewnej nieudanej operacji przeprowadzonej w szpitalu Shelby Stone Memorial przed kilkoma laty. Jedna po drugiej osoby z nią związane - lekarze pomocniczy personel medyczny studenci - umierają. Wynajęty morderca w niemal niezauważalny sposób likwiduje każdego mogącego rzucić światło na zagadkę zniknięcia Vasqueza. Nick i Jillian również znajdą się na jego celowniku...

  Michael Palmer (ur. 1942 w Springfield, Massachusetts) — z wykształcenia lekarz, na świecie znany jako autor thrillerów medycznych, które zostały przetłumaczone na 35 języków i wydane w ponad 40 krajach. Na swoim koncie ma takie dzieła jak: „Recepta Coreya”, „Siostrzyczki”, „Efekty uboczne”, „Przebłyski pamięci”, „Krytyczna terapia”, „Z przyczyn naturalnych”, „Cicha kuracja”, „Ostry dyżur”, „Eksperyment”, „Pacjent”, „Szczepionka”, „Stowarzyszenie Hipokratesa”, „Piąta fiolka”, „Pierwszy Pacjent”, „Druga diagnoza”, „Ostatni chirurg”, „Jedno uderzenie serca”, „Biały dom”, „Polityczne samobójstwo”.

  Jedna z powieści Palmera, „Krytyczna terapia”, doczekała się ekranizacji, w której wystąpili Hugh Grant, Gene Hackman oraz Sarah Jessica Parker.

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ostatni chirurg

  Ostatni chirurg

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: