Promocja dnia

Zaginiony symbol

Zaginiony symbol
Audiobook w pliku

 

Dan Brown

 

Jacek Rozenek

 

18 godz. 4 min.

 

497 MB

 

Sonia Draga

 

30,00 zł

30,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zaginiony symbol

  Zaginiony symbol

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7508-503-7
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  Co zaginęło, zostanie odnalezione…

  Waszyngton. Harvardzki specjalista od symboliki, Robert Langdon na prośbę swego przyjaciela i mentora, Petera Solomona, ma wygłosić wykład na Kapitolu. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że na wieczór nie zaplanowano żadnego odczytu, a po chwili na środku rotundy odkryte zostaje makabryczne znalezisko, niepokojąco naznaczone pięcioma tajemniczymi symbolami. Jego przesłanie jest dla Langdona oczywiste – to zaproszenie do dawno zaginionego świata skrywającego ezoteryczną mądrość.

  Kiedy okazuje się, że Peter Solomon, filantrop i prominentny członek loży masońskiej, został porwany, Langdon wie, że istnieje tylko jeden sposób, by ocalić przyjaciela: przyjąć tajemnicze zaproszenie i udać się tam, gdzie zaprowadzą go zaszyfrowane wskazówki.

  A poprowadzą go podziemnymi korytarzami do tajemnych komnat i świątyń ukrytych pod jednym z najpotężniejszych miast świata. Skrywa ono prastare sekrety loży masońskiej i odkrycia, których wielu wolałoby nie ujawniać. Rozpoczyna się szalona wędrówka i wyścig z czasem, bo Langdon ma zaledwie kilka godzin na dotarcie do celu.  W przeciwnym wypadku jego przyjaciel zginie.

  Zaginiony symbol to mistrzowsko skonstruowany thriller przesiąknięty historią, zagubiony w labiryncie symboli i enigmatycznych kodów.
  Pełen zagadek i trzymających w napięciu zwrotów akcji

  Opinie

  Napisz opinię

  Zaginiony symbol

  Zaginiony symbol

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: