Promocja dnia

Drugie życie

Drugie życie
Audiobook w pliku

 

S.J. Watson

 

Joanna Jeżewska

 

13 godz. 50 min.

 

Sonia Draga

 

30,00 zł

30,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Drugie życie

  Drugie życie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7999-721-3
  Producent: Sonia Draga

  Julia Plummer wiedzie spokojnie życie na przedmieściach Londynu. Mieszka ze swoim o 10 lat starszym mężem, uznanym chirurgiem oraz adoptowanym synem Connorem, z wychowaniem którego nie mogła sobie poradzić jego biologiczna matka, młodsza siostra Julii, Kate.
  Sielankowe życie rodziny przerywa tragiczna wiadomość o śmierci Kate, która została brutalnie zamordowana na ulicach Paryża. Gdy śledztwo policji utyka w martwym punkcie, Julia bierze sprawy w swoje ręce.
  Kobieta dowiaduje się, że jej siostra zawierała znajomości z mężczyznami za pośrednictwem Internetu i umawiała się z nimi na intymne spotkania. Wkrótce sama w sieci poznaje mężczyznę, który sprawia, że traci nad sobą kontrolę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, stawia na szali swoje małżeństwo, rodzinę, a nawet życie.

  „Pasjonująca lektura – wprawnie skonstruowana intryga, przekonujące postaci i niepokojące przesłanie, które prowadzi do naprawdę intrygujących wniosków. Drugie życie to dobitny dowód, że Watson nie jest artystą jednego przeboju”. Independent

  Opinie

  Napisz opinię

  Drugie życie

  Drugie życie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: