Żywe Trupy - Droga do Woodbury

Żywe Trupy - Droga do Woodbury
Audiobook w pliku

 

Robert Kirkman Jay Bonansinga

 

WOJCIECH ŻOŁĄDKOWICZ

 

10 godz. 40 min.

 

296 MB

 

Sound Tropez Sp. z o.o.

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Żywe Trupy - Droga do Woodbury

  Żywe Trupy - Droga do Woodbury

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Brutalna, mroczna, krwawa. Druga powieść z uniwersum The Walking Dead to książka tylko dla osób o mocnych nerwach. Zdobądź się na odwagę i wkrocz na drogę do Woodbury...

  Plaga zombie zalewa przedmieścia Atlanty. Lilly Caul wraz z przyjaciółmi walczy o przetrwanie, szukając ocalenia w ogrodzonym murem miasteczku Woodbury. Z początku miejsce wydaje się idealnym schronieniem: za jedzenie płaci się pracą, każdy ma dach nad głową, a otaczająca osiedle barykada skutecznie chroni przed atakami zombie. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Philip Blake, który każe nazywać się Gubernatorem, a mieszkańcy bez protestów poddają się jego rozkazom.

  Lilly zaczyna jednak podejrzewać, że w rzeczywistości miasto gnije od środka... Kiedy wraz z grupą rebeliantów zdecydują się wydrzeć władzę ze szponów Gubernatora, droga do Woodbury stanie się autostradą prowadzącą prosto do piekła.

  Znakomita towarzyszka komiksów z serii Żywe Trupy. Pozornie znajoma historia została przeniesiona na karty powieści pełnej nowych faktów dotyczących najbardziej znienawidzonego czarnego charakteru serii. Żaden fan nie powinien przejść obok tego tytułu obojętnie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Żywe Trupy - Droga do Woodbury

  Żywe Trupy - Droga do Woodbury

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: