Interval Training. Część Druga, Kobiety

Interval Training. Część Druga, Kobiety
Audiobook w pliku

 

Milena Ambroziak

 

5 godz. 0 min.

 

140 MB

 

The Winners Mental Training

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Interval Training. Część Druga, Kobiety

  Interval Training. Część Druga, Kobiety

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Uwaga księgarni Audiobook.pl: Na płycie znajduje się WYŁĄCZNIE muzyka do treningu interwałowego.

  Doskonałą alternatywą dla treningów aerobowych jest trening interwałowy. Taką formę treningu można stosować we wszystkich dyscyplinach sportowych w celu poprawy wydolności.
  Interwał to odcinek wysiłku o wysokiej intensywności, w czasie którego intensywność rośnie, oraz odcinek aktywnego wypoczynku, w którym następuje obniżenie intensywności.

  Trening ten charakteryzuję się ciągłą zmianą intensywności z lekkiej (faza odciążenia) do submaksymalnej (faza obciążenia). Faza obciążenia będzie uzależniona oczywiście od czasu jej trwania. Intensywność z jaką będziemy trenować będzie się zmieniać ze średniej do dużej, a nasze tętno będzie się mieścić w zakresie 75-90% tętna maksymalnego. Gdy czytasz te wszystkie informacje nasuwa Ci się zapewne pytanie : w porządku, ale co to wszystko mi da? Przede wszystkim Twoja przemiana materii znacznie przyśpieszy, dzięki czemu zaczniesz tracić zbędny tłuszcz a w wakacje pochwalisz się smukła i wyrzeźbioną sylwetką. Dodatkowo wzrośnie Twoja wytrzymałość podstawowa, a także poprawisz swoją wydajność tlenową. Przez najbliższe 8 tygodni skorzystamy z ekstensywnej metody interwałowej. Każdego tygodnia nasz mikrocykl będzie się zmieniał poprzez zwiększanie czasu obciążenia, a następnie skracanie czasu odciążenia.

  INTERWAŁ = FAZA WYSIŁKU INTENSYWNEGO + AKTYWNY WYPOCZYNEK
  Po zakupie naszego produktu, otrzymasz możliwość konsultacji z trenerem personalnym specjalizującym się właśnie w treningu interwałowym.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Interval Training. Część Druga, Kobiety

  Interval Training. Część Druga, Kobiety

  15 innych audiobooków w tej samej kategorii: