TRZY MĄDRE MAŁPY darmowy fragment

TRZY MĄDRE MAŁPY darmowy fragment
Audiobook w pliku

 

Łukasz Grass

 

Bartłomiej Topa

 

18 MB

 

Ateria Sp. z o.o.

 

0,00 zł

0,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  TRZY MĄDRE MAŁPY darmowy fragment

  TRZY MĄDRE MAŁPY darmowy fragment

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Polska odpowiedź na książkę Harukiego Murakamiego "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu".

  Kiedy łapie cię zadyszka po wejściu na drugie piętro, a waga pokazuje trzy cyfry, możesz albo zaakceptować siebie, albo... wziąć się do roboty.

  Kiedy zawodowo jesteś na skraju wypalenia i przestajesz widzieć sens w tym, co robisz, możesz albo zaakceptować ten fakt, albo... wziąć się do roboty.

  Łukasz Grass w obu przypadkach wybrał to drugie rozwiązanie. Źródłem pozytywnych zmian był dla niego triathlon. Trzy mądre małpy nie są jednak ani poradnikiem, ani opisem drogi "od zera do bohatera". To bardzo intymny notatnik męża, ojca, dziennikarza i zawodnika. Po tej lekturze nabiera się ochoty, żeby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią można zacząć realizować swoje marzenia.


  „Książka ta wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Jest to bowiem piękna historia o odwadze  i o tym, jak można zmienić swoje życie na lepsze”  - prof. dr hab. med. Jerzy Smorawiński, rektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

  "Wbrew pozorom to nie jest książka tylko dla dziennikarzy i triathlonistów. Każdy z nas toczy swoją prywatną walkę. Dla jednych jest to przebierka, dla innych maraton. Łukasz Grass daje nam przepis na zwycięstwo.”
  - Stefan Szczepłek, publicysta „Rzeczpospolitej", autor książki Deyna.


  Opinie

  Napisz opinię

  TRZY MĄDRE MAŁPY darmowy fragment

  TRZY MĄDRE MAŁPY darmowy fragment

  15 innych audiobooków w tej samej kategorii: