Radiowy Teatr Sensacji, Pakiet II

Radiowy Teatr Sensacji, Pakiet II
Audiobook w pliku

 

1 godz. 44 min.

 

95 MB

 

Studio Koliber

 

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Radiowy Teatr Sensacji, Pakiet II

  Radiowy Teatr Sensacji, Pakiet II

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Drugi zestaw „Radiowego Teatru Sensacji” to tym razem sześć słuchowisk rozgrywających się w realiach polskich.

  1 . Siła hazardowego nałogu jest  naprawdę wielka. Można wpakować się w poważne tarapaty. Czy bohater tego słuchowiska skorzysta z „Ostrzeżenia”?

  2.  Jedni rodzą się pod szczęśliwą gwiazdą, innym wiatr wieje wciąż  w oczy. Bohaterowie słuchowiska „Powódź” zgodnie z kanonem młodego polskiego kapitalizmu postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje życie dzięki pieniądzom uzyskanym z napadu na stację benzynową.

  3.  Słuchając odcinka „Jurek C. czyli dojście” trudno uwierzyć, że został nagrany kilka lat przed wybuchem Afery Hazardowej. Wtedy scenariusz wydawał się jedynie fikcją. Może posłużył jako inspiracja niektórym politykom?

  4. Nic nie wskazywało na to, że właśnie ten dzień będzie wyjątkowy. Bohater słuchowiska „Szalony Dzień” po prostu zaspał do pracy. Niby nic, a jednak nawet tak mało wydawałoby się znaczące wydarzenie może czasem zmienić wszystko w istny koszmar.

  5. „Honor Oficera” – to jedno ze słuchowisk cyklu o Morawskim i Kotowskim, dzisiaj funkcjonariuszach Urzędu Ochrony Państwa. W tej opowieści widać, że pojęcie honoru jest nieobce także byłym SB-kom, choć zasady, którymi się na co dzień kierują nie zawsze pasują do nowej rzeczywistości.

  6. Bohater tej historii trafia do więzienia, gdzie jest poddawany naciskom nie tylko prokuratury, ale też byłych wspólników. Czy słuchowisko mające tytuł „Piątek 13-tego” może się dobrze skończyć?

  Opinie

  Napisz opinię

  Radiowy Teatr Sensacji, Pakiet II

  Radiowy Teatr Sensacji, Pakiet II

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: