Detektyw Travis, PAKIET

Detektyw Travis, PAKIET
Audiobook w pliku

 

Radiowy Teatr Sensacji

 

1 godz. 30 min.

 

83 MB

 

Studio Koliber

 

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Detektyw Travis, PAKIET

  Detektyw Travis, PAKIET

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Pierwszy zestaw słuchowisk „Radiowego Teatru Sensacji” to pięć  klasycznych historii kryminalnych. Głównym bohaterem trzech z nich jest prywatny detektyw Travis. To człowiek do wynajęcia, który z niejednego pieca jadł, a właściwie z niejednej butelki pił. Nowy York codziennie odkrywa przed nim swoje małe i wielkie tajemnice.

  W pierwszym słuchowisku „Najwyższa Instancja” ten twardziel musi się zmierzyć ze sprawą, która z trzeźwym spojrzeniem niewiele ma wspólnego. Dostaje zlecenie wyjaśnienia zbrodni, której jeszcze nie popełniono.

  Policjanci z wydziału przestępczości zorganizowanej – słuchowisko „Małomówna” – chyba w jeszcze większym stopniu niż Travis stykają się z codziennymi „brudami” wielkiej metropolii. Czy jednak zło które powinni ścigać nie wodzi ich na pokuszenie ? Dlaczego mafia wyprzedza policję zawsze o krok ? Czy to znaczy, że któryś z policjantów współpracuje z nimi ?

  Pewnego dnia zgłasza się do Travisa – słuchowisko „Zabezpieczenie” -  znany w mieście dentysta, prosząc o ochronę przed własną żoną. Zdrada, podejrzliwość, nienawiść, to można powiedzieć, dzień powszedni Travisa. Pozornie więc,  kolejne zlecenie wygląda podobnie jak wiele innych.  Czy  rzeczywiście ? 

  Przypadki chodzą po ludziach. W mieście jak to, nawet nie wiesz kiedy możesz zostać wciągnięty w rozgrywkę, w której jesteś jedynie niczego nieświadomym pionkiem.  Bohater słuchowiska „Nowe Życie H. Meissnera” będący tu jedynie w podróży służbowej zostaje wciągnięty w taką właśnie  niebezpieczną grę.

  Travis to cynik, którego pozornie nic nie jest już w stanie „ruszyć”. Ma jednak oprócz alkoholu jeszcze jedną słabość. „Stara Miłość” pojawia się w jego życiu po latach. Okazuje się, że zgodnie z przysłowiem, rzeczywiście nie rdzewieje.

  Pakiet składa się z pięciu słuchowisk:

  1. „Najwyższa Instancja”

  2. „Małomówna”

  3. „Zabezpieczenie"

  4. „Nowe Życie H. Meissnera”

  5. „Stara Miłość”

  Opinie

  Napisz opinię

  Detektyw Travis, PAKIET

  Detektyw Travis, PAKIET

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: