TWARZ W TŁUMIE

TWARZ W TŁUMIE
Audiobook w pliku

 

Stephen King, Stewart ONan

 

KRZYSZTOF GLOBISZ

 

1 godz. 40 min.

 

46 MB

 

Albatros

 

14,90 zł

14,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  TWARZ W TŁUMIE

  TWARZ W TŁUMIE

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  

  Twarz w tłumie”, którą w postaci audiobooka interpretuje Krzysztof Globisz, jest jedną z popularnych na całym świecie utworów Stephena Kinga, autora m.in.: „Carrie”, „Miasteczka Salem”, „Lśnienia”, „Bastionu”, „Martwej strefy”, „Podpalaczki”, „Roku wilkołaka”, „Smętarza dla zwierzaków”, „Talizmanu”, Zielonej mili”, „Desperacji”.

  Słuchacze „Twarzy w tłumie” poznają Deana Eversa, starego mężczyznę, bardzo samotnego po śmierci żony, z którą przeżył 46 lat.  Pozostała mu jedna pasja: namiętnie ogląda mecze baseballowe w telewizji. Kiedyś był kibicem Red Sox, a po przejściu na emeryturę i osiedleniu się na Florydzie kibicuje także kiepskim Devil Rays, choć stara miłość nie rdzewieje. Pewnego dnia, oglądając mecz, Evers widzi na trybunie dentystę, którego znał jako dziecko. Na kolejnym meczu to samo miejsce zajmuje wspólnik Eversa… który nie żyje. Sytuacja się powtarza, tylko zmieniają się osoby. Przychodzi moment, w którym Evert musi wziąć sprawy w swoje ręce...

  Stephen King (ur. 21 września 1947 w Portland) — popularny amerykański pisarz, kojarzony głównie z horrorami i thrillerami. Czasami tworzył pod pseudonimem Richard Bachman. Autor, który uchodzi za najbogatszego pisarza na świecie, znany jest ze swojej działalności filantropijnej — jego dotacje przyczyniły się między innymi do utrzymania drużyny pływackiej Uniwersytetu Maine w rozgrywkach. Dodatkowo King przyznaje corocznie stypendia dla uczniów szkół średnich i college’u.
  Wiele z utworów pisarza zostało z powodzeniem sfilmowanych. Do najsłynniejszych ekranizacji jego dzieł należą: „Carrie” Briana de Palmy, „Miasteczko Salem” Tobe’a Hoopera, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Misery” Roba Rainera,  „Skazani na Shawshank” oraz „Zielona mila” Franka Darabonta.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  TWARZ W TŁUMIE

  TWARZ W TŁUMIE

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: