Pokaż, na co cię stać

Pokaż, na co cię stać
Audiobook w pliku

 

Mariusz Szuba

 

ROBERT I. GRABKA, MARIUSZ SZUBA

 

2 godz. 33 min.

 

71 MB

 

Złote Myśli

 

24,70 zł

24,70 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pokaż, na co cię stać

  Pokaż, na co cię stać

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-7582-114-7
  format: 13,5 x 19
  cm
  Producent: Złote Myśli

  Czasami jest tak, że trzymamy się wciąż tego samego toru zatrzymani różnymi hamulcami (na przykład ograniczającymi przekonaniami). Kazde przekonanie, które Ci nie odpowiada MOŻESZ ZMIENIĆ. Każde.

  Nauczysz się postrzegać swój cel lepszym niż widzisz go w tej chwil – dzięki temu zwiększysz swoją motywację i chęć zrealizowania go.

  • Poznasz 6 podstawowych potrzeb ludzkich (które wymienione zostały nieco wyżej) i nauczysz się je skutecznie i praktycznie wykorzystywać.
  • Nauczysz się w sposób bardzo klarowny i precyzyjny wyznaczać swoje cele, a później z żelazną konsekwencją je realizować – krok po kroku!
  • Poznasz przeszkody, które mogą pojawić się na Twojej drodze, i bardzo skutecznie je ominiesz – nawet nie zauważając kiedy.
  • Nauczysz się koncentrować na konkretnym punkcie – nazywa się to „focus” i jest bardzo silną techniką – sam się przekonasz.
  • Dowiesz się, czym są subomodalności i w jaki sposób wykorzystywać je po to, by jeszcze bardziej ulepszać swoje życie.
  • Nauczysz się także przejmować kontrolę nad emocjami innych osób i zmienisz życie nie tylko swoje, ale także najbliższych.

   Mariusz Szuba – Autor bestsellera „Legalny Doping Emocjonalny”. Trener i mówca motywacyjny. Autor projektów szkoleniowych „Podróż Bohatera”, „Charyzma w Biznesie”, „Dogonić Siebie – Firewalking” i wielu innych. Współpracuje z potężnymi korporacjami, sportowcami i gwiazdami show biznesu. Od 2008 roku prowadzi autorski i unikalny program Treningu Trenerskiego dla wszystkich. Znany z niekonwencjonalnego podejścia do błyskawicznej zmiany w myśleniu i zachowaniu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pokaż, na co cię stać

  Pokaż, na co cię stać

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: