Promocja dnia

Dynastia Miziołków

Dynastia Miziołków
Audiobook w pliku

 

Joanna Olech

 

Artur Barciś

 

3 godz. 49 min.

 

105 MB

 

Biblioteka Akustyczna

 

21,89 zł

21,89 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dynastia Miziołków

  Dynastia Miziołków

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-61445-55-5
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna


  Perypetie znanej i lubianej rodziny Miziołków nareszcie w wersji audio. „Dynastia Miziołków“ to barwna, urocza, zabawna opowieść o perypetiach Miziołka, Mamiszona, Papiszona, Kaszydła i Małego Potwora czyli całej dynastii Mizołków.

  To pamiętnik chłopca, nazywanego przez mamę pieszczotliwie Miziołkiem, który - tak jak wszyscy jego rówieśnicy – przeżywa konflikty z rodzicami i rodzeństwem, przyjaźnie z kolegami, pierwszą miłość. Miziołek jest bystry i ma zdrowy dystans do samego siebie i świata dlatego potrafi ocenić swoje kłopoty i opisać je z godnym pozazdroszczenia humorem.

  Fragmenty „Dynastii Miziołków” weszły do podręczników, m.in. wydanych przez WSiP oraz PWN. Powstała także wersja dla niewidomych, napisana alfabetem Braille`a.

  Stanowczo odmówiłem pójścia do szkoły. Wszystko przez mamę. Akurat przyszedł Kuczmierowski, żeby pożyczyć wentyl do roweru, kiedy do pokoju wkroczyła mama i nazwała mnie Miziołkiem. Powiedziała ni mniej, ni więcej, tylko: „Miziołku, nie zapomnij, że masz dzisiaj angielski...”. Kuczmierowski mało się nie udusił ze śmiechu, zaczął chrząkać, zabrał wentyl i wybiegł bez pożegnania.

  Opinie

  Napisz opinię

  Dynastia Miziołków

  Dynastia Miziołków

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: