Promocja dnia

 • -55%

  11,23 zł 24,95 zł -55% W magazynie
  Offer ends in:
  Joanna Holson
  Monika Dąbrowska-Jarosz

  11,23 zł 24,95 zł
  Obniżka!
Samotne wyspy i storczyk

Samotne wyspy i storczyk
Audiobook w pliku

 

Anna Onichimowska

 

Anna Komorowska

 

4 godz. 15 min.

 

117 MB

 

Biblioteka Akustyczna

 

21,90 zł

21,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Samotne wyspy i storczyk

  Samotne wyspy i storczyk

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-7414-454-4
  format: 13,7 x 18,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna


  Osiemnastoletniemu Maćkowi trudno jest samemu podejmować właściwe  życiowe decyzje, musi jednak na coś się zdecydować. Zdaje zatem na Akademię Sztuk Pięknych, ale przede wszystkim  próbuje oswoić się z nowa sytuacją w domu. Jego rodzice rozstali się, a mama spodziewa się kolejnego dziecka. Czy spełni się jego wielkie marzenie i zostanie w przyszłości malarzem? Maciek jest zagubiony, ale na szczęście ma przyjaciół, którzy go wspierają. Jest też zakochany – po raz pierwszy w życiu…

   
   Pierwsza część trylogii dla młodzieży opowiadającej o losach trójki przyjaciół - Maćka, Grubego i Ewy. Wsłuchaj się w ich przygody i dowiedz, jak radzą sobie wkraczając w dorosłe życie.

  W serii dla młodzieży niebawem ukażą się kolejne książki do słuchania Anny Onichimowskiej będące kontynuacją powieści Samotne wyspy i storczyk: Żegnaj na zawsze oraz Trudne powroty.

  Anna Onichimowska - autorka trzydziestu książek dla dzieci i młodzieży, wielu sztuk teatralnych, telewizyjnych i radiowych oraz scenariuszy, laureatka licznych prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: