Podróż po miłość. Lilianna

Podróż po miłość. Lilianna
Audiobook w pliku

 

Dorota Ponińska

 

Dorota Ponińska

 

656 MB

 

StoryBox

 

27,95 zł

27,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróż po miłość. Lilianna

  Podróż po miłość. Lilianna

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-565-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Marta jest pewną siebie, odnoszącą sukcesy młodą kobietą. Ma w życiu jeden cel: wspiąć się na szczyt kariery zawodowej. Kierując się wpojoną przez babkę nauką, że kobieta może liczyć tylko na siebie, nie zostawia w swoim życiu miejsca dla żadnego mężczyzny. Wytrwale unika zaangażowania i bliskości.
  Kiedy jednak w jej ręce trafi pamiętnik babci Lilki, coś się zmieni. Podążając śladami antenatki, Marta będzie miała okazję nie tylko odkryć prawdziwą historię rodziny, lecz także spojrzeć z dystansem na własne życie. Czy zdecyduje się je przewartościować?
  Powieść przenosi czytelników do Ameryki lat trzydziestych – fascynującej ery swingu, klubów jazzowych Harlemu oraz słonecznych wybrzeży Florydy. W tym wyjątkowym miejscu spotkają się z samym Ernestem Hemingwayem.

  Od średniowiecznego Orientu po niepokoje na Wall Street z roku 2011. Od spraw codziennych, tutejszych, po wydarzenia tzw. wielkiej historii. Od Rumiego, poety miłości, do Hemingwaya, ikony męskości – i dalej, ku bardzo współczesnym kobietom i mężczyznom. Niezwykła trylogia Doroty Ponińskiej to dzieło o niebywałym rozmachu, poruszające i wyjątkowe.
  Jakub Winiarski, pisarz, nauczyciel pisania

  Opinie

  Napisz opinię

  Podróż po miłość. Lilianna

  Podróż po miłość. Lilianna

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: