Jak to się skończy

Jak to się skończy
Audiobook w pliku

 

Barbara Rybałtowska

 

Barbara Rybałtowska

 

16 godz. 54 min.

 

697 MB

 

StoryBox

 

24,95 zł

24,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jak to się skończy

  Jak to się skończy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016 
  ISBN: 978-83-7927-429-1
  Format: 19 x 13,5
  Producent: Storybox

  Napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX wieku. Wbrew pułapkom losu tworzą kochającą rodzinę, patrzą na świat z radością życia. Od pierwszych zdań wciągają nas w swój świat.


  Cz. VI Jak to się skończy

  Kasia oddaje się wychowywaniu córeczki, ale tęskni za sceną. Cyklicznie trafia do Paryża, poznaje świat rosyjskich kabaretów, jednak szara polska rzeczywistość stawia ją przed kolejnymi wyzwaniami. Lata 70., stan wojenny, trudne lata 80., a potem wielkie nadzieje związane z czerwcem 1989 r. i powracające pytanie: jak to się skończy?
   

  Jest to wspaniale napisany utwór. Wprost gotowy scenariusz filmowy, pełen cudownych charakterów i sytuacji chwytających za gardło. Rewelacja!!! Aromat książki, jej niezwykła pasja, koloryt, emocje, wiarygodność są mi bliskie i wywołują olbrzymie doznania.

  Jerzy Antczak


  Ważne są książki takie jak ta, bardzo ważne dla naszej polskiej psychiki. Przyznam się, że czytałem tę kipiącą energią życia i świetnie napisaną książkę też jako odtrutkę na typowe dla polskiego obywatela poczucie przysmucenia, niedostrzegania, jak wiele na lepsze się zmieniło.

  Ernest Bryll

  Opinie

  Napisz opinię

  Jak to się skończy

  Jak to się skończy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: