Notoryczna panna młoda

Notoryczna panna młoda
Audiobook w pliku

 

Jolanta Król

 

Joanna Gajór

 

9 godz. 0 min.

 

493 MB

 

StoryBox

 

27,95 zł

27,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Notoryczna panna młoda

  Notoryczna panna młoda

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2016
  ISBN: 978-83-7927-613-4
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Hanka osiągnęła w życiu bardzo dużo: ładne mieszkanie, dobrze prosperujące biuro podróży, grupę oddanych przyjaciół. Nie czuje się jednak szczęśliwa – ma za sobą kilka nieudanych związków i wciąż szuka mężczyzny, z którym będzie mogła mieć dziecko. Kiedy na portalu randkowym poznaje Jacka, Polaka „po przejściach”, który od dwudziestu lat mieszka w Stanach, nie waha się ani chwili. Mimo ostrzeżeń przyjaciółek decyduje się zostawić wszystko swoim braciom i wyjechać na stałe do USA. Na miejscu pojawiają się pierwsze rysy w idealnym obrazie ukochanego i z każdym miesiącem jest coraz gorzej.
  Czy dwoje dojrzałych, od lat samotnych ludzi potrafi odnaleźć wspólne cele? Czy stać ich na kompromisy? Czy wbrew złym doświadczeniom z przeszłości mogą jeszcze dać sobie szczęście? Czy ta bajka skończy się zdaniem: „I żyli długo i szczęśliwie”?

  Ciekawa i pouczająca powieść o obsesyjnym pragnieniu, za które przyjdzie zapłacić wysoką cenę. Zdejmuje klapki z oczu i mądrze uświadamia, że czasami lepiej jest przestać gonić szczęście i być po prostu szczęśliwym, zamiast ciągle tkwić myślami w dalekiej przyszłości. Bo ważne jest to, co tu i teraz. Polecam – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

  Opinie

  Napisz opinię

  Notoryczna panna młoda

  Notoryczna panna młoda

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: