ZŁODZIEJE CZASU

ZŁODZIEJE CZASU
Audiobook w pliku

 

Ben Wisely

 

Robert Grabka

 

3 godz. 20 min.

 

92 MB

 

Złote Myśli

 

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  ZŁODZIEJE CZASU

  ZŁODZIEJE CZASU

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Jeżeli myślisz, że masz przed sobą kolejną książkę na temat zarządzania czasem, to powiem Ci, że do końca tak nie jest. Ta książka odpowie Ci na pytanie, co mam zrobić, jeżeli nie mam czasu? Autor wskaże Ci, z czego masz zrezygnować i co wyeliminować w swoim życiu, aby Twoje życie było naprawdę Twoją własnością. Po co Ci lokatorzy, którzy wypełniają każdy zakamarek Twojego życia, nie płacąc czynszu?

  Czy wyobrażasz sobie, że codziennie w nocy SIEDMIU zamaskowanych złodziei wchodzi do Twojego mieszkania i wynosi najcenniejsze rzeczy i rodzinne pamiątki? Po sekundzie zaczęlibyśmy krzyczeć i wezwalibyśmy policję. A co ty robisz ze złodziejami Twojego czasu? Znam chyba odpowiedź… Domyślam się, że jeszcze nic. Chcę Cię zdenerwować, niczego bardziej nie pragnę jak tego, żeby w Twojej głowie powstała nieprzyjemna myśl: nie chcę już żeby ktokolwiek okradał mnie z mojego życia.

  Oto SIEDMIORO bezwzględnych złodziei czasu,
  których nauczysz się obezwładniać

  1. Rozmowy telefoniczne

  2. Gaduły i wampiry emocjonalne

  3. Korki uliczne

  4. Znalezienie miejsca parkingowego

  5. Spotkania

  6. Zepsute maszyny i wadliwe mechanizmy

  7. Długie kolejki

  Mimo że lista jest długa, to z pomocą autora książki, Bena Wisleya, dowiesz się, jak wyeliminować ze swojego życia te negatywne zjawiska. Wiesz, dlaczego tak mocno w to wierzę? Bo walka toczy się o Twoje życie, potraktuj je jak pamiątkę rodzinną otrzymaną od Twoich rodziców i po prostu nie pozwól ukraść sobie już ani minuty.

  Opinie

  Napisz opinię

  ZŁODZIEJE CZASU

  ZŁODZIEJE CZASU

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: