Umysł sprzedawcy

Umysł sprzedawcy
Audiobook w pliku

 

Artur Wojciechowski

 

Robert Grabka

 

1 godz. 44 min.

 

48 MB

 

Złote Myśli

 

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Umysł sprzedawcy

  Umysł sprzedawcy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Właśnie teraz masz szansę poznać książkę "Umysł sprzedawcy" Artura Wojciechowskiego, będącą jedną z 3 publikacji autora na temat sprzedaży bezpośredniej, bazujących na jego 20-letnim doświadczeniu.

  Jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Sekrety skutecznego sprzedawcy

  Jeśli sprzedaż bezpośrednia to Twoje pole działania, niezależnie od tego czy pracujesz na własny rachunek, czy w jakiejś firmie i pragniesz zrozumieć przyczyny Twoich trudności i frustracji ze sprzedaży, a przede wszystkim chcesz dokonywać satysfakcjonujących sprzedaży i transakcji zakończonych sukcesem, zwielokrotniając swoje zyski, możesz się tego dowiedzieć od osoby, która dzięki zastosowaniu pewnych prostych zasad zwielokrotniła swoje zyski, które generowała sprzedaż bezpośrednia.

  A może jesteś Menedżerem lub Trenerem, odpowiedzialnym za efekty i rozwój handlowców i chcesz pomóc handlowcom zwiększyć ich efektywność sprzedaży? Nie myśl, że może Ci się to przydać także w budowaniu skutecznie działającej struktury w biznesie, w którym działasz...

  Jak bardzo mogą wzrosnąć Twoje zyski
  w skali miesiąca, albo roku?

  Wynagrodzenie większości sprzedawców składa się z dwóch części: płacy stałej i prowizji (premii) zależnej od wielkości sprzedaży. Chyba, że sprzedaż bezpośrednia to Twoje niezależne źródło dochodu wówczas przyjmijmy, że mowa jest tylko o prowizji, czyli Twoich zyskach.

   

  Większość osób powie: "niemożliwe" i nigdy nawet nie spróbuje tego osiągnąć. Czy Ty też wyżej cenisz swoje wyobrażenia o tym co jest nieosiągalne od faktów? A fakt jest taki, że wszyscy mamy do dyspozycji 24 godziny. Jedni w tym czasie osiągają sukcesy, a inni mówią że to niemożliwe. Ja przekonałem się na własnej skórze, że jest to możliwe. Ty także mozesz.

  Czy chcesz należeć do tych, którzy zawsze uczą się
  wyłącznie na swoich błędach?

  Zamiast czekać 15 lat, aż samodzielnie odkryjesz, zrozumiesz i zastosujesz wiedzę, która pozwoli Ci czerpać radość ze sprzedaży i odnosić sukcesy, możesz z niej skorzystać znacznie szybciej i przekonać się na własnej skórze, jak skuteczna sprzedaż bezpośrednia i odpowiednie podejście do niej może zmienić Twoje życie (i Twoje zyski :-)

   

  Nie musisz poświęcać swojego czasu na czytanie opasłych tomów z psychologii, marketingu, ekonomii i innych. To, co jest Ci potrzebne, aby zrozumieć źródłą sukcesu, jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

  Wiedza, o której mowa została wyselekcjonowana i sprawdzona w praktyce. Gotowa do natychmiastowego zastosowania. Za kilka minut możesz ją poznać i zacząć wprowadzać w życie. Jeśli jednak nie interesuje Cię w jaki sposób możesz sprawić, że Twoje działania będą kilkakrotnie skuteczniejsze to... co tutaj jeszcze robisz?

  Już za chwilę zdobędziesz
  sprawdzoną w praktyce wiedzę oraz...

  • Dowiesz się, dlaczego ludzie zajmujący się sprzedażą ponoszą klęski;
  • Zrozumiesz, dlaczego klienci nie kupują;
  • Zrozumiesz, dlaczego odczuwasz niechęć do sprzedawania;
  • Rozpoznasz myśli, które Ci przeszkadzają skutecznie sprzedawać;

  I nauczysz się jak te informacje wykorzystać na swoją korzyść!

  A ponadto...

  • Określisz swoje ważne cechy sukcesu;
  • Rozpoznasz swoje mocne strony;
  • Nauczysz się kontrolować własną postawę sprzedawcy;
  • Nauczysz się wynagradzać samego siebie na każdym etapie;
  • Opracujesz plan do sukcesu!

  Opinie

  Napisz opinię

  Umysł sprzedawcy

  Umysł sprzedawcy

  19 innych audiobooków w tej samej kategorii: