Młody Sherock Holmes. Zabójcza chmura

Młody Sherock Holmes. Zabójcza chmura
Audiobook w pliku

 

Andrew Lane

 

LESZEK FILIPOWICZ

 

8 godz. 48 min.

 

243 MB

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

25,90 zł

25,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Młody Sherock Holmes. Zabójcza chmura

  Młody Sherock Holmes. Zabójcza chmura

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Andrew Lane (ur. 1963) – brytyjski pisarz, scenarzysta, dziennikarz, fan Sherlocka Holmesa. Jest autorem około dwudziestu powieści (opartych m.in. na serialu Doktor Who) oraz książek poświęconych postaciom takim jak James Bond czy Wallace i Gromit. Jego cykl o młodym Holmesie ukazuje się za oficjalnym przyzwoleniem spadkobierców Conan Doyle’a.

  Czy wiecie, jaki był Sherlock Holmes, zanim został najsłynniejszym detektywem świata? Uwierzycie, że nie potrafił jeździć konno, nie miał przyjaciół i wcale nie był wielkim bystrzakiem? Wszystko zmieniło się podczas przymusowych wakacji u dalekich krewnych, w dodatku pod okiem guwernera z Ameryki. Pewnego dnia Sherlock natrafił na zwłoki pokryte krwawymi pęcherzami... Był to początek bardzo niebezpiecznej przygody. Przed czternastolatkiem stanęły trzy zadania: wyjaśnić zagadkę zabójczej chmury, ocalić Imperium Brytyjskie i zdobyć względy pewnej rudowłosej dziewczyny.

  Pierwsza część cyklu o młodzieńczych losach Sherlocka Holmesa.

  RECENZJE

  Zabójcza chmura Andrew Lane’a nareszcie wypełnia lukę w znanych nam dziejach wielkiego detektywa. Znakomita lektura. Choć nastoletni Sherlock Holmes stworzony przez Lane’a różni się od dojrzałego detektywa z książek Conan Doyle’a, jest postacią równie intrygującą, zdolną do błyskotliwych dedukcji i niestroniącą od przygód.

  www.bookgeeks.co.uk

  Czyta się świetnie i jest to znakomite wprowadzenie do twórczości Conan Doyle’a.

  „Kirkus Reviews

  Opinie

  Napisz opinię

  Młody Sherock Holmes. Zabójcza chmura

  Młody Sherock Holmes. Zabójcza chmura

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: