Cichym ścigałam go lotem

Cichym ścigałam go lotem
Audiobook w pliku

 

Joe Alex

 

WŁODZIMIERZ PRESS

 

6 godz. 0 min.

 

173 MB

 

StoryBox

 

17,95 zł

17,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Cichym ścigałam go lotem

  Cichym ścigałam go lotem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-62121-11-3
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  "Cichym ścigałam go lotem", które ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Włodzimierza Pressa, jest jednym z kryminałów traktujących o przygodach Joe’go Alexa, autora powieści kryminalnych, detektywa-amatora, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki.

  W "Cichym ścigałam go lotem" słuchacze audiobooka ponownie poznają historię tajemniczego morderstwa. Pewnej niedzielnej nocy w willi na przedmieściach Londynu zostaje znalezione ciało Sir Gordona Bedforda, wybitnego ekonomisty i entomologa, naukowca specjalizującego się badaniem owadów. Zmarły, uchodzący w oczach opinii publicznej za wzór uczciwości, zostawił list samobójczy, w którym przyznaje się do popełnienia oszustw finansowych. Wszystko wskazywałoby na samobójstwo, gdyby przy zmarłym nie znaleziono drugiego listu pożegnalnego podającego odmienne przyczyny jego kroku...Chłodne i skrupulatne śledztwo, postacie wyraziste i pełne namiętności oraz czarny humor i narcystyczna postać pisarza-detektywa, składają się na kolejną wybitną powieść detektywistyczną autorstwa Macieja Słomczyńskiego.

   

  Maciej Słomczyński (1922-1998) - pseud. Joe Alex. Wybitny tłumacz literatury anglosaskiej, wzbogacił kulturę polską o znakomite przekłady wszystkich dzieł Williama Shakespeare`a, jak też innych arcydzieł, przykładowo "Ulissesa" Jamesa Joyce`a i "Raju utraconego" Johna Miltona. Autor przełożonych na kilkanaście języków kryminałów, między innymi „Powiem wam jak zginął”, „Śmierć mówi w moim imieniu”, „Jesteś tylko diabłem”, „Cichym ścigałam go lotem”, „Zmącony spokój Pani Labiryntu”, „Gdzie przykazań brak dziesięciu”, „Piekło jest we mnie”, „Cicha jak ostatnie tchnienie”, których łączny nakład osiągnął kilka milionów egzemplarzy.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Cichym ścigałam go lotem

  Cichym ścigałam go lotem

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: