Śmierć mówi w moim imieniu

Śmierć mówi w moim imieniu
Audiobook w pliku

 

Joe Alex

 

Bazak Arkadiusz

 

6 godz. 5 min.

 

150 MB

 

StoryBox

 

17,95 zł

17,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Śmierć mówi w moim imieniu

  Śmierć mówi w moim imieniu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-62121-09-0
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Powieść "Śmierć mówi w moim imieniu", która ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Arkadiusza Bazaka,  jest jednym z kryminałów traktujących o przygodach Joe’go Alexa, autora powieści kryminalnych, detektywa-amatora, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki.

  W "Śmierć mówi w moim imieniu" słuchacza audiobooka poznają historię tajemniczego morderstwa. Kiedy główny bohater w pewien mglisty wieczór wybiera się ze swoim przyjacielem Benjaminem do teatru nie spodziewa się przedstawienia, w którym główną rolę zagra martwy aktor… Śledztwo wydaje się bezcelowe, bo przecież nikt nie mógł popełnić tego morderstwa…

  Maciej Słomczyński (1922-1998) - pseud. Joe Alex. Wybitny tłumacz literatury anglosaskiej, wzbogacił kulturę polską o znakomite przekłady wszystkich dzieł Williama Shakespeare`a, jak też innych arcydzieł, przykładowo "Ulissesa" Jamesa Joyce`a i "Raju utraconego" Johna Miltona. Autor przełożonych na kilkanaście języków kryminałów, między innymi „Powiem wam jak zginął”, „Śmierć mówi w moim imieniu”, „Jesteś tylko diabłem”, „Cichym ścigałam go lotem”, „Zmącony spokój Pani Labiryntu”, „Gdzie przykazań brak dziesięciu”, „Piekło jest we mnie”, „Cicha jak ostatnie tchnienie”, których łączny nakład osiągnął kilka milionów egzemplarzy.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Śmierć mówi w moim imieniu

  Śmierć mówi w moim imieniu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: