Zamek z piasku, który runął

Zamek z piasku, który runął
Audiobook w pliku

 

Stieg Larsson

 

Krzysztof Gosztyła

 

27 godz. 50 min.

 

764 MB

 

Czarna Owca

 

44,90 zł

44,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zamek z piasku, który runął

  Zamek z piasku, który runął

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-7554-258-5
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Czarna Owca

  Trzecia część bestsellerowej trylogii Stiega Larssona ukazuje się w formacie audiobooka. "Zamek z piasku, który runął" interpretuje Krzysztof Gosztyła, wprowadzając słuchaczy w mroczny świat dziennikarza i wydawcy magazynu "Millennium", Mikaela Blomkvista. Tym razem dziennikarz pisze tekst, który ma oczyścić nazwisko Lisbeth z wszelkich zarzutów. Niespodziewanie wywołuje tym zamęt w rządzie, służbach bezpieczeństwa i w całym kraju.

  Stieg Larsson
  (ur. 15 sierpnia 1954 w Skelleftehamn niedaleko Skelleftea, zm. 9 listopada 2004 w Sztokholmie – szwedzki autor kryminałów, a zarazem dziennikarz, w swoich artykułach poruszający problem rasizmu oraz prawicowego ekstremizmu. Dwukrotny laureat Szklanego Klucza, nagrody literackiej przyznawanej pisarzom z krajów nordyckich za najlepszą powieść kryminalną.

  Najbardziej ceniony za, wydaną już po śmierci Autora, Trylogię Millenium. Na podstawie powieści Larssona powstały filmy „Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” Nielsa Ardena Opleva oraz „Dziewczyna z tatuażem” w reżyserii Davida Finchera.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Zamek z piasku, który runął

  Zamek z piasku, który runął

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: