Więcej czerwieni

Więcej czerwieni
Audiobook w pliku

 

Katarzyna Puzyńska

 

Laura Breszka

 

15 godz. 24 min.

 

424 MB

 

Prószynski

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Więcej czerwieni

  Więcej czerwieni

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Fascynująca przygoda, dobrze napisana, mająca zapach żniw i wielu tajemnic. Druga z kolei pozycja z serii o policjantach z Lipowa. Aspirant Daniel Podgórski ma do rozwikłania tajemnice brutalnych morderstw. Tym razem zabójstwa są dokonywane wśród osób związanych z pobliskim ośrodkiem wczasowym „Słoneczna Dolina”. Do śledztwa dołącza niebanalna komisarz Klementyna Kopp, z uwielbieniem do słodyczy. Nie rozstaje się butelką coca coli oraz licznymi batonikami. To dobrze wpływa na koncentrację pani komisarz
  Wielowątkowość, ciągła zmiana głównych podejrzanych sprawia, iż wytypowanie tego prawdziwego nie jest takie oczywiste. Jednocześnie od samego początku poznajemy zabójce tzn. jego myśli i wcześniejsze czyny, ale te informacje nie ujawnia. Przewrotnie znamy myśli zabójcy, lecz nie można ich przypisać konkretnej osobie, no chyba ze ktoś jest mistrzem dedukcji... Mocną stroną audiobooka są zabawne i bardzo autentyczne dialogi. Świetna porcja rozrywki. Od wydawcy:

  Katarzyna Puzyńska
  (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. Wielbicielka Skandynawii i Hiszpanii. Autorka kryminalnej sagi o policjantach z Lipowa („Motylek”, „Więcej czerwieni”, „Trzydziesta pierwsza”).

  Opinie

  Napisz opinię

  Więcej czerwieni

  Więcej czerwieni

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: