Traktat na

Traktat na
Audiobook w pliku

 

Wincenty Łaszewski

 

WINCENTY ŁASZEWSKI

 

5 godz. 27 min.

 

147 MB

 

WAM

 

16,07 zł

16,07 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Traktat na

  Traktat na

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  NR KAT TJ 745C
  format: 16,5 x 19cm
  wydawnictwo: WAM

  Z niewyjaśnionych przyczyn Traktat o doskonałym nabożeństwie św. Ludwika Marii de Montforta nie został opublikowany po śmierci autora. Następnie - czyżby jednak uznany za cenny? - został ukryty na czas rewolucji francuskiej. Wydano go drukiem sto trzydzieści lat po śmierci autora. Ale dopiero XX w. przyniósł Traktatowi sławę, która rośnie do dziś.
  Jaka zagadka kryje się w Traktacie, najważniejszym dziele św. Ludwika, o którym sam autor prorokował, że zostanie ono zakopane w skrzyni na wiele lat, a potem będzie rodzić wielkich świętych? Jego adresatami są ludzie żyjący w "czasach ostatnich". To dla nich św. Ludwik spisał niezbędne wskazówki. Wiele wskazuje na to, że Traktat został napisany dla nas…
  Nagranie na żywo w Centrum Duchowości Księży Jezuitów w Częstochowie.

  Wincenty Łaszewski - doktor teologii dogmatycznej, specjalista w zakresie antropologii mariologicznej, zajmujący się historią kultu maryjnego w Europie, chrześcijańskim doświadczeniem maryjnym oraz objawieniami maryjnymi w świecie. Pracownik Sekretariatu Fatimskiego z siedzibą w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem i redaktor.
   

  Opinie

  Napisz opinię

  Traktat na

  Traktat na

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: