Rekolekcje dla grzeszników

Rekolekcje dla grzeszników
Audiobook w pliku

 

o. Wojciech Ziółek SJ

 

o. Wojciech Ziółek SJ

 

2 godz. 36 min.

 

72 MB

 

WAM

 

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Rekolekcje dla grzeszników

  Rekolekcje dla grzeszników

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2005
  format: 16,5 x 13,5 cm
  Producent: WAM

  Rekolekcje wygłoszone w kościele akademickim KUL-u w Lublinie
  O. Wojciech Ziółek SJ poprowadzi nas przez pięć spotkań, których źródłem są refleksje oparte na wybranych fragmentach Ewangelii. Rekolekcjonista postawi przed nami pytanie: gdzie każdy z nas odnajduje się w poszczególnych scenach?
  Co stoi za popełnionym grzechem: zranienie? rozpacz? naiwność? Na czym polega Boża sprawiedliwość? Dlaczego grzech nie przekreśla nas w Jego oczach? To właśnie grzech stanowi miejsce spotkania i doświadczenia Jego miłości. To ból i słabość zbliża nas do Jezusa i pozwala doświadczyć Jego przebaczenia. Czy człowiek współczesny, zanurzony w codzienności, poraniony przeszłością, zawieszony pomiędzy pragnieniem miłości a często otrzymującym jej namiastki ma jeszcze szansę doświadczyć miłości i akceptacji Chrystusa? Choć jesteśmy pełni sprzeczności, pokomplikowani Jezus chce, żebyśmy nauczyli sie kochać i przyjmować Jego przebaczenie.

  Autor: O. Wojciech Ziółek SJ
  Jezuita, obecnie przełożony Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego. Był duszpasterzem WAJu (Wspólnota Akademicka Jezuitów) w Krakowie. Ukończył studia teologii biblijnej na Gregorianum w Rzymie. Przez wiele lat pracował z młodzieżą studencką.Rekolekcje wygłoszone w kościele akademickim KUL-u w Lublinie

  Opinie

  Napisz opinię

  Rekolekcje dla grzeszników

  Rekolekcje dla grzeszników

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: