Władca skalnej doliny

Władca skalnej doliny
Audiobook w pliku

 

James Oliver Curwood

 

Zbigniew Moskal

 

5 godz. 34 min.

 

153 MB

 

Qes Agency

 

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Władca skalnej doliny

  Władca skalnej doliny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61593-17-1
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Qes Agency

  Rzadko wspomina się o tym, iż Curwood w młodości był zapalonym myśliwym, w ciągu niespełna dwóch godzin potrafił zabić cztery niedźwiedzie grizzly. Dopiero potem zrozumiał, że najbardziej ekscytujące w polowaniach jest po prostu darowanie życia.
  Kolejna część cyklu „Opowieści z dalekiej Północy” jest jakby próbą zadośćuczynienia, postawa proekologiczna zaprezentowana tam, aktualna wtedy i coraz bardziej bliższa nam dzisiaj, pozwoli zastanowić nam się nad istotą świata natury, tak zależnego od człowieka.

  Audiobook „Władcy Skalnej Doliny” opowiada historię osieroconego małego niedźwiadka, który znajduje opiekuna w starym samotniku – niedźwiedziu grizzly. Dzięki niemu, mały przechodzi prawdziwą szkołę życia, w czasie, gdy polowanie na niedźwiedzie było dozwolone we wszystkich porach roku. Polecamy wysłuchanie tego audiobooka, który z pewnością zapada w pamięć.

  „Jest to tylko jeden wypadek z wielu, gdy myślę o sobie niemal jak o zbrodniarzu - gdyż zabójstwo dla samego dreszczu zabijania równa się prawie morderstwu"

  James Oliver Curwood

  Opinie

  Napisz opinię

  Władca skalnej doliny

  Władca skalnej doliny

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: