I nie było już nikogo

I nie było już nikogo
Audiobook w pliku

 

Agatha Christie

 

WOJCIECH MALAJKAT

 

199 MB

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

23,90 zł

23,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  I nie było już nikogo

  I nie było już nikogo

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • "I nie było już nikogo", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Wojciecha Malajkata. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  Każdy z nich zabił w przeszłości człowieka. Teraz wszyscy zjechali się na Wyspę Żołnierzyków, zaproszeni przez tajemniczą personę. Czyżby ktoś chciał po latach wymierzyć sprawiedliwość...?

  Na odciętą od świata wyspę przybywają goście tajemniczego U. N. Owena. Grono pozornie przypadkowych osób łączy jedno – każdy z zaproszonych ma na sumieniu śmierć niewinnego człowieka. Co ciekawe, żaden zabójca nie został dotąd ukarany. Jednak prędzej czy później sprawiedliwości musi stać się zadość. Wszystko wskazuje na to, że godzina sądu właśnie wybiła.

  Co zrobią doświadczeni zabójcy, tego dowiemy się z dźwiękowej wersji powieści „I nie było już nikogo...”. Błyskotliwa interpretacja popularnego kryminału wykonana przez Wojciecha Malajkata potęguje napięcie aż do ostatniej chwili. Podkreśla wszystkie zalety barwnej, niezwykle wciągającej prozy Agathy Christie.

  Wojciech Malajkat —  znany aktor filmowy i teatralny, reżyser i pedagog. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Aktor scen warszawskich: Teatru Studio (1986-2001) i Narodowego (1997-2008). Od 2009 jest Dyrektorem Naczelnym i Artystycznym Teatru Syrena w Warszawie. W swoim dorobku ma role w takich filmach jak: "Żuraw i czapla", "Czarne stopy", "40-latek. 20 lat później", "VIP". W 1999 wcielił się w postać Rzędziana w ekranizacji "Ogniem i mieczem". Użyczał swojego głosu m.in. w "Pada Shrek", "Epoka lodowcowa 2". "Odwilż", "Tytus", "Romek i A’Tomek wśród złodziej marzeń".  Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także ze "I nie było już nikogo" w wersji audio.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  I nie było już nikogo

  I nie było już nikogo

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: