Po pogrzebie

Po pogrzebie
Audiobook w pliku

 

Agatha Christie

 

Maciej Słota

 

7 godz. 17 min.

 

201 MB

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

23,90 zł

23,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Po pogrzebie

  Po pogrzebie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • "Po pogrzebie", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Macieja Słoty. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  Gdy Richard Abernethie został zamordowany, nikt nie wątpił w motyw zbrodni. W zamożnym rodzie każdy mógł być podejrzany, ale czy Herkulesowi Poirot uda się wpaść na trop właściwej osoby?

  Niespodziewana śmierć Richarda Abernethie’go, właściciela milionowej fortuny, daje krewnym powód do rozmaitych domysłów i spekulacji. Cora, siostra zmarłego, podejrzewa, że jej brat został zamordowany. Ta zaskakująca hipoteza nabiera istotnego znaczenia, gdy nazajutrz po pogrzebie kobieta pada ofiarą brutalnego zabójstwa. Nie wiadomo, dlaczego Cora Lansquenet zginęła i czy zbrodnia ma związek ze śmiercią głowy rodu. Czy doświadczonemu detektywowi Herkulesowi Poirot uda się doprowadzić śledztwo do końca – tego dowiemy się z dźwiękowej wersji powieści „Po pogrzebie”. Błyskotliwa interpretacja popularnego kryminału wykonana przez Macieja Słotę potęguje napięcie aż do ostatniej chwili. Podkreśla wszystkie zalety barwnej, popularnej od lat prozy Agathy Christie.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Po pogrzebie

  Po pogrzebie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: