Godzina zero

Godzina zero
Audiobook w pliku

 

Agatha Christie

 

ARTUR DZIURMAN

 

6 godz. 8 min.

 

169 MB

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

23,90 zł

23,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Godzina zero

  Godzina zero

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • "Godzina zero", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Artura Dziurmana. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  Słuchacze „Godziny zero” będą musieli odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Czy znany tenisista Nevile Strange naprawdę jest tak okrutny, by zamordować dla pieniędzy kobietę, która go wychowała? A może ktoś celowo kieruje na niego podejrzenia policji?

  Z ręki brutalnego mordercy ginie sędziwa Camilla Tresillian. Na miejscu zbrodni policja znajduje odciski palców Nevile’a Strange’a, byłego wychowanka starszej pani, który ma odziedziczyć po niej sporą sumę pieniędzy. Prowadzący śledztwo nadkomisarz Battle musi działać z wielką ostrożnością, niewykluczone bowiem, że ktoś celowo usiłuje skierować podejrzenia na słynnego tenisistę.

  Z intrygującą powieścią zapoznaje czytelników aktor filmowy i teatralny Artur Dziurman.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Godzina zero

  Godzina zero

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: