Śmierć na Nilu

Śmierć na Nilu
Audiobook w pliku

 

Agatha Christie

 

ARTUR DZIURMAN

 

8 godz. 46 min.

 

242 MB

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

23,90 zł

23,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Śmierć na Nilu

  Śmierć na Nilu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 2010
  ISBN:
  978-83-7267-411-1
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo OMEGA

  "Śmierć na Nilu", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Artura Dziurmana. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  W "Śmierci na Nilu" słuchacze audiobooka poznają historię tajemniczego morderstwa, popełnionego podczas rejsu po tytułowej rzecce — zostaje zamordowana młoda milionerka. Odnalezienie zabójcy nie będzie łatwe, gdyż dziwnym trafem na statku znajduje się kilka osób, które miały motyw i sposobność, aby pozbawić życia piękną Linnet.

  Artur Dziurman —  znakomity aktor filmowy i teatralny. W latach 1987-89 aktor Teatru Bagatela, a od 1989 Starego Teatru w Krakowie. W swoim dorobku ma role w takich filmach jak "Generał Nil",  "Rezerwat", "Fala zbrodni", "Zostać miss". Popularność przyniósł mu także udział w serialach telewizyjnych "Klan" i "Na dobre i na złe". Użyczał swojego głosu w filmach "Noc w muzeum 2", "Odlot", "Cziłała z Beverly Hills", "Gwiezdne wojny", "Harry Potter". Znany z mistrzowskiej interpretacji tekstów, teraz także ze "Śmierci na Nilu" w formie audio.

   Kupując legalną płytę, wspierasz:
  Mimo Wszystko Fundacja Anny Dymnej

  Opinie

  Napisz opinię

  Śmierć na Nilu

  Śmierć na Nilu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: