Tragedia w trzech aktach

Audiobook: Tragedia w trzech aktach

 

Agatha Christie

 

Marcin Hycnar

 

6 godz. 53 min.

 

190 MB

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

23,90 zł

23,90 zł za szt

  • Wyślij do znajomego

    Wyślij do znajomego

    Tragedia w trzech aktach

    Tragedia w trzech aktach

    Odbiorca: :

    * Pola wymagane

      lub  Anuluj

  • rok nagrania: 2010
    ISBN:
    978-83-7267-412-8
    format:
    15x14 cm
    Wydawnictwo OMEGA

    "Tragedia w trzech aktach", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Marcina Hycnara. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy  "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

    W "Tragedii w trzech aktach" słuchacze audiobooka poznają historię dziwacznego zgonu. Na przyjęciu u znanego aktora umiera sympatyczny pastor. Jego nagła śmierć budzi powszechne zdumienie do czasu, gdy wychodzi na jaw szokująca prawda: była to próba generalna przed zbrodnią, która wkrótce zostanie popełniona. Jeśli ktoś może wskazać tajemniczego reżysera tragedii w trzech aktach, to tylko słynny Herkules Poirot.

    Marcin Hycnar —  znakomity aktor Teatru Narodowego w Warszawie. W 2008 roku otrzymał Feliksa Warszawskiego w kategorii Najlepsza Pierwszoplanowa Rola Męska. Ważniejsze role teatralne to m.in. Artur w "Tangu", Fuks w "Kosmosie". Aktor wziął udział w serialach telewizyjnych "Barwy szczęścia" (jako Paweł Zwoleński), "Na dobre i na złe", "Boża podszewka. Część druga", "Agentki", filmach kinowych "Ogród Luizy", "Drzazgi" oraz w spektaklach Teatru Telewizji. Użyczał głosu bohaterom polskich wersji językowych wielu filmów, m.in. "Shrek Trzeci", "Hannah Montana", "Camp Rock". Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także z" Tragedią w trzech aktach" w wersji audio.

     Kupując legalną płytę, wspierasz:
    Mimo Wszystko Fundacja Anny Dymnej

    Opinie

    Napisz opinię

    Tragedia w trzech aktach

    Tragedia w trzech aktach

    30 innych produktów w tej samej kategorii: