Dolina Strachu

Dolina Strachu
Audiobook w pliku

 

Artur C. Doyle

 

Janusz Zadura

 

7 godz. 32 min.

 

208 MB

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dolina Strachu

  Dolina Strachu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Dolina Strachu”, czwarta powieść, w której pojawia się sławny detektyw Sherlock Holmes, ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Janusza Zadury. Twórcą postaci Holmesa jest oczywiście Arthur Conan Doyle, szkocki pisarz, a przy okazji spirytysta, wolnomularz i miłośnik boksu. Wszystkie te pasje w większym lub mniejszym stopniu odnajdziemy w jego literackim dorobku, który obejmuje między innymi takie pozycje jak: powieści „Studium w szkarłacie, „Znak czterech”, „Pies Baskerville’ów”, czy zbiory opowiadań: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienia Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Jego ostatni ukłon”.

  Słuchacze „Doliny Strachu” poznają sprawę Johna Douglasa, bogacza o tajemniczej przeszłości, który ginie w niejasnych okolicznościach. Bezradna policja prosi o pomoc w śledztwie Sherlocka Holmesa. Genialny detektyw jest niemal pewien, że związek ze sprawą ma profesora Moriarty - geniusza zła i jego największy antagonista. Jednak aby wszystkie elementy układanki trafiły na swoje miejsce, należy sięgnąć do zdarzeń sprzed ponad 20 lat, mających miejsce w Dolinie Strachu…

  „Nawet najmniej doświadczonego śledczego zdziwi brak normalnej kobiecej rozpaczy”

  Sherlock Holmes

  W serii ukazały się: „Studium w szkarłacie”, „Znak czterech”, „Pies Baskervillów”

  W Przygotowaniu pozostałe książki Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w przekładzie Ewy Łózińskiej-Małkiewicz: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienie Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Pożegnalny ukłon”, „Sprawy Sherlocka Holmesa”.

  ARTHUR CONAN DOYLE – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) – szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do Roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne. Do jego najważniejszych dzieł należą: „Pies Baskerville'ów”, „Studium w szkarłacie” oraz pozostałe książki o detektywie Holmesie i doktorze Watsonie.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dolina Strachu

  Dolina Strachu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: