Słoneczko

Słoneczko
Audiobook w pliku

 

Maria Buyno-Arctowa

 

Hanna Kinder-Kiss

 

187 MB

 

StoryBox

 

17,95 zł

17,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Słoneczko

  Słoneczko

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-62121-17-5
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Gdy w życiu małej dziewczynki pojawiają się nagle duże problemy – najlepszym sposobem na ich pokonanie jest uśmiech. Wie o tym dobrze Marysia, nie bez przyczyny nazywana przez wszystkich Słoneczkiem. Choć nie ma przy niej ukochanej mamy, a życie w nowej rodzinie z początku nie wydaje się różowe – Marysia nie przestaje się uśmiechać. Swoim wdziękiem, optymizmem i ciepłem potrafi przekonać do siebie największego ponuraka i sprawia, że nawet smutny i szary dotychczas dom staje się radosny i promienny.

  Po książki Marii Buyno-Arctowej sięga już kolejne pokolenie czytelników, zaś miłośnikami jej opowiadań, powieści i baśni są nie tylko najmłodsi. Autorka opisuje świat, w którym dzieci czują się bezpiecznie, zaś dorośli odnajdują w nim drogę do wspomnień z własnego dzieciństwa i mogą spojrzeć na rzeczywistość oczami dziecka. Buyno-Arctowa bardzo poważnie traktuje zarówno czytelnika, jak i swych bohaterów, tworząc postaci charakterystyczne i pełne wartości, przekazywanych czytelnikowi w bezpretensjonalny i przyjazny sposób. To z pewnością istotne i stanowiące o dużym sukcesie książek tej autorki cechy jej prozy.

  Ciepły głos lektorki – Hanny Kinder Kiss – sprawia, że „Słoneczko” jest doskonałym pomysłem na spędzone wspólnie, nie tylko deszczowe, popołudnie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Słoneczko

  Słoneczko

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: