Kocia mama

Kocia mama
Audiobook w pliku

 

Maria Buyno-Arctowa

 

Bożena Dragun

 

3 godz. 4 min.

 

84 MB

 

StoryBox

 

17,95 zł

17,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kocia mama

  Kocia mama

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62121-16-8
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Maria Buyno-Arctowa była bardzo popularną autorką książek dla dzieci i młodzieży, redaktorką dziecięcego tygodnika „Moje Pisemko”. Napisała kilkadziesiąt opowiadań, powieści i baśni, z których największą popularnością i poczytnością cieszyły się „Kocia mama i jej przygody” oraz „Słoneczko”.

  „Kocia mama” to pełna ciepła, humoru, ale i dramatycznych przygód opowieść o energicznej, choć nieco zbyt „roztrzepanej” dziewczynce – „przyjaciółce wszelkiego stworzenia”, która pragnie ocalić kocią rodzinę przed grożącą jej zagładą.

  Każdy, kto kocha zwierzęta, z pewnością od razu polubi sympatyczną, nico roztrzepaną Zosię, nazywana przez wszytkich "kocią mamą". Zosia ma osiem lat i jest bardzo zajętą dziewczynką - wyprawy do lasu z przyjaciółmi i rodzeństwem, wakacyjne przygody i zabawy w ogrodzie pochłanią mnóstwo czasu. Pewnego dnia na podwórku niespodziewanie zjawia się kocia rodzina, dla której czym prędzej trzeba znaleźć bezpieczne schronienie. Temu wcale niełatwemuzadaniu sprostać może tylko dzielna "kocia mama"

  Opinie

  Napisz opinię

  Kocia mama

  Kocia mama

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: