Panna z mokrą głową

Panna z mokrą głową
Audiobook w pliku

 

Kornel Makuszyński

 

ANITA SAJNÓG

 

6 godz. 34 min.

 

181 MB

 

Aleksandria

 

14,99 zł

14,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Panna z mokrą głową

  Panna z mokrą głową

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-60313-28-2
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Aleksandria

  Panna z mokrą głową, ukazująca się właśnie w wersji audio, jest jedną z wielu znanych i cenionych książek Kornela Makuszyńskiego, autora między innymi O dwóch takich, co ukradli księżyc, Przyjaciela wesołego diabła, Awantury o Basię, Wyprawy pod psem, Szatana z siódmej klasy czy Szaleństw Panny Ewy.

  Audiobook — którego lektorem jest Anita Sajnóg — przedstawia losy pełnej pomysłów i odwagi dziewczynki. Na jej małe barki spadają jednak wielkie troski. Zmuszona ratować najbliższych, wyrusza w drogę, na której spotka wielu życzliwych i otwartych ludzi; tych zaś, którzy są oporni, zdecydowana jest przerabiać, podobnie jak zdecydowana jest „przerabiać świat tak, aby się zaczął kręcić w przeciwną stronę”. Historia przedstawiona w Pannie z mokrą głową pełna jest tak wielkich wzruszeń, jak i niepowtarzalnego poczucia humoru.

  Krystyna Janda — śląska aktorka teatralna związana z teatrem Korez, założycielka i wokalistka zespołu Pilár. Autorka dubbingu dla kanałów Jetix i Jim Jam. Lektorka filmów dokumentalnych w Wedding TV i ESPN. Ma na swoim koncie interpretacje kilku audiobooków, m.in. Urzekająca — odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy autorstwa Johna i Stasi Eldredge. Kocha muzykę, a jej autorski projekt Pilár zdobył wiele nagród na śląskich i krajowych festiwalach.

      

  Opinie

  Napisz opinię

  Panna z mokrą głową

  Panna z mokrą głową

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: