Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Audiobook: Alfie Bloom i złodziej talizmanu

 

Gabrielle Kent

 

MARCIN POPCZYŃSKI

 

5 godz. 47 min.

 

159 MB

 

Biblioteka Akustyczna

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

  • Wyślij do znajomego

    Wyślij do znajomego

    Alfie Bloom i złodziej talizmanu

    Alfie Bloom i złodziej talizmanu

    Odbiorca: :

    * Pola wymagane

      lub  Anuluj

  • Rok wydania: 2016
    ISBN: 978-83-8082-084-5
    Producent: Biblioteka Akustyczna

    Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele niebezpieczeństw o jakich nawet mu się nie śniło. Kamerdyner Wilberforce zostaje porwany w środku nocy a sam zamek wystawiony jest na ogromne zagrożenie. Uwięziony w zamku z przyjaciółką i dwoma kuzynami Alfie musi bronić swego dziedzictwa oraz zapobiec strasznemu losowi zagrażającemu całemu Hexbridge.

    Opinie

    Napisz opinię

    Alfie Bloom i złodziej talizmanu

    Alfie Bloom i złodziej talizmanu

    30 innych produktów w tej samej kategorii: