Hania Humorek ratuje świat

Hania Humorek ratuje świat
Audiobook w pliku

 

Megan McDonald

 

ulia Kamińska

 

1 godz. 33 min.

 

43 MB

 

Egmont

 

14,99 zł

14,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hania Humorek ratuje świat

  Hania Humorek ratuje świat

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-237-5340-7
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Egmont

   

  Hania Humorek ratuje świat” jest jednym z popularnych utworów dla dzieci autorstwa Megan McDonald, która w swoim dorobku ma jeszcze takie pozycje jak „Hania Humorek”, „Hania Humorek idzie na studia”, Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”, „Smrodek i niesamowita międzygalaktyczna szczękołamka”, „Smrodek: niezwykły kurczący się dzieciak”. Książka w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Julii Kamińskiej.

  Na lekcji środowiska Hania z przerażeniem dowiaduje się o niszczeniu lasów równikowych i o zagrożonych gatunkach zwierząt, które żyją również na jej podwórku. Okazuje się też, że w rodzinie Hani panują okropne zwyczaje – nikt nie zbiera surowców wtórnych. Hania Humorek nie zasypia gruszek w popiele, tylko bierze się do dzieła!

  Megan McDonald (urodzona 20 lutego 1959 roku w Pittsburghu)—amerykańska pisarka książek dla dzieci. Karierę pisarki dla dzieci rozpoczęła, pracując  w bibliotekach – Carnegie Library of Pittsburgh, Minneapolis Public Library. Znana przede wszystkim z serii książek o przygodach Hani Humorek oraz Smrodka.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Hania Humorek ratuje świat

  Hania Humorek ratuje świat

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: