Hania Humorek

Hania Humorek
Audiobook w pliku

 

Megan McDonald

 

Julia Kamińska

 

1 godz. 37 min.

 

44 MB

 

Egmont

 

14,99 zł

14,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hania Humorek

  Hania Humorek

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-237-5282-0
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Egmont

   

  Hania Humorek ” jest jednym z popularnych utworów dla dzieci autorstwa Megan McDonald, która w swoim dorobku ma jeszcze takie pozycje jak „Hania Humorek”, „Hania Humorek idzie na studia”, Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”, „Smrodek i niesamowita międzygalaktyczna szczękołamka”, „Smrodek: niezwykły kurczący się dzieciak”. Książka w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Julii Kamińskiej.

  Seria Hania Humorek przeznaczona jest dla dzieci ze starszych grup przedszkolnych  i pierwszych klas szkoły podstawowej. Dzięki większej czcionce seria jest idealnym materiałem  do nauki samodzielnego czytania. Iskrzący się humorem tekst sprawia, że lektura Hani może  okazać się niekłamaną przyjemnością także dla rodziców i starszego rodzeństwa.

  Megan McDonald (urodzona 20 lutego 1959 roku w Pittsburghu)—amerykańska pisarka książek dla dzieci. Karierę pisarki dla dzieci rozpoczęła, pracując  w bibliotekach – Carnegie Library of Pittsburgh, Minneapolis Public Library. Znana przede wszystkim z serii książek o przygodach Hani Humorek oraz Smrodka.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Hania Humorek

  Hania Humorek

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: