Wieczorynki z wielką kaczką

Wieczorynki z wielką kaczką
Audiobook w pliku

 

Anna Onichimowska

 

Janusz Zadura

 

1 godz. 24 min.

 

38 MB

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

17,90 zł

17,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wieczorynki z wielką kaczką

  Wieczorynki z wielką kaczką

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Wieczorynki z wielką kaczką”, które w formacie audiobooka ukazują się w interpretacji Janusza Zadury, są jednym z wielu utworów Anny Onichimowskiej, autorki książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, mającej na swoim koncie takie pozycje jak „Aleksander”, „Będę dzielna”, „Bliscy nieznajomi”, „Daleki rejs”, „Daleko czy blisko”, „Demony na smyczy”, „Dobry potwór nie jest zły”, „Duch starej kamienicy”, „Dzieci zorzy polarnej”, „Dzień czekolady”, „Dziesięć stron świata”.

  Słuchacze „Wieczorynek z wielką kaczką” zapoznają się z trzecią częścią cyklu zabawnych książek dla dzieci (poprzednie: „ Wieczorynki z kotem Miśkiem” i „Wieczorynki z żółwiem Antosiem”). Tytułowa bohaterka w liczne przygody pełne absurdalnego humoru wciąga dzieci i ich rodziców – pościg Czarownicy za domkiem, bociana za utraconą pamięcią – to tylko niektóre z nich. Słuchanie „Wieczorynek z Wielką Kaczką” gwarantuje maluchom kolorowe, wesołe i fantazyjne sny.

  Anna Onichimowska (ur. 1952 r., Warszawa) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za „Dobry potwór nie jest zły” czy też Książka Roku 2001 za „Sen, który odszedł”. Jej powieści dla młodzieży „Hera moja miłość” i „Lot komety” stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u. Kieruje fundacją „Świat Dziecka”.

  LEKTOR:

  Janusz Zadura – aktor dubbingowy, dziennikarz. Stale współpracuje z Biblioteką Akustyczną.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wieczorynki z wielką kaczką

  Wieczorynki z wielką kaczką

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: